Уряд готовий забезпечити вимушених переселенців роботою – в наявності понад 50 тис. вакансій

Коментуючи ситуацію яка склалася у країні через події в Криму і на сході Україні міністр соціальної політики Людмила Денисова заявила, що уряд розуміє актуальність проблеми працевлаштування для громадян, які вимушені покидати свої помешкання і роботу через ситуацію, що склалася. Міністр переконує, що сьогодні Мінсоцполітики має можливість надати робочі місця, які зараз є, переселенцям лише необхідно звернутися до Державної служби зайнятості.

Про це повідомили в прес-службі Мінсоцполітики.

«Громадяни, які переїжджають з Криму, Донецької та Луганської областей в інші регіони України на тимчасове проживання, можуть стати на облік до Державної служби зайнятості, пред'явивши лише одне посвідчення особи. Сьогодні переселенцям можуть запропонувати 50,4 тис. вакансій», - зазначила вона.

Міністр повідомила, що найбільша їх кількість сконцентрована в Києві (7,3 тис. вакансій, з числа переселенців щодо працевлаштування звернулися 314 громадян), Дніпропетровській (7,5 тис. вакансій – звернулися 117 переселенців), Харківській (2,7 тис. вакансій – звернулися 74 переселенця) і Київській (2,4 тис. вакансій – звернулися 77 переселенців) областях.

За її словами, майже 26 тис. вакансій, які сьогодні пропонуються в Україні – це професії слюсарів, токарів, електрогазозварників, водіїв, робітників з ремонту електричного обладнання та інших представників робочих професій.

Крім того, ринку праці сьогодні необхідні і висококваліфіковані фахівці, такі як бухгалтери, економісти, лікарі, інженери з відповідним досвідом роботи та високим рівнем кваліфікації, а також ІТ-фахівці.

Денисова також додала, що сьогодні є можливість працевлаштуватися працівникам сфери торгівлі та послуг (6714 вакансій), технічним службовцям (1824 вакансій), а також кваліфікованим робітникам сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1251 вакансія).

Окрім цього, Міністерство соціальної політики працює над новою програмою працевлаштування в Україні з урахуванням потреби забезпечення робочими місцями переселенців зі східних регіонів України.

«Програма передбачає тісну співпрацю з роботодавцями. Ми готові також навчити новим професіям за рахунок Фонду соцстрахування на випадок безробіття тих людей, які залишаться без роботи і вимушені будуть переїхати на нові території», - зазначила Людмила Денісова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук