Уряд розробив зміни до пакету «безвізових законів»

Кабінет міністрів розробив та ухвалив зміни до пакету «безвізових законів», прийняття яких є умовою отримання Україною позитивного рішення про запровадження безвізового режиму у 2016 році, повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

«Уряд розробив відповідні закони, які виконують вимоги 6-тої моніторингової доповіді ЄС – це зміни до закону про спецконфіскацію і до закону про агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами. Одразу після схвалення експертами вони будуть невідкладно направлені до парламенту», – зазначив міністр у Facebook.

Петренко звернувся до Верховної Ради з проханням «проголосувати та схвалити якнайшвидше» розроблений урядом пакет законопроектів.

Як повідомляв ZAXID.NET, депутати не змогли включити у порядок денний сесії законопроект, який передбачав скасування скандальної поправки про відтермінування запровадження електронного декларування чиновниками.

Голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський заявив, що Євросоюз може не прийняти рішення про запровадження безвізового режиму з Україною у 2016 році, якщо не відбудеться скасування норми про відтермінування електронного декларування доходів чиновників на 2017 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук