Уряд звільнив голову Держлісагентства

Кабінет міністрів України в середу, 11 травня, прийняв рішення про звільнення керівника Державного агентства лісових ресурсів (Держлісагентства) Олександра Ковальчука, повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

«Рішення про звільнення керівника Держлісагентства прийнято», – написав він у Facebook.

Крім того, міністр повідомив, що уряд підтримав пропозицію Мінприроди про тимчасове припинення санітарно-оздоровчих заходів (рубок) в лісах до перегляду Мінприроди, Міністерством аграрної політики, Держлісагентством нормативно-правових актів, що регулюють порядок і правила їх здійснення.

Уряд також доручив провести службове розслідування інформації про недоліки керівництва Державної екологічної інспекції в сфері охорони та збереження лісових ресурсів і проінформувати про результати в двотижневий термін.

Крім того, Мінприроди, Мінагропрод, Мінрегіон, Держлісагентство, Держрибагентство повинні в місячний термін опрацювати та подати Кабінету Міністрів відповідні проекти актів щодо реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища шляхом визначення єдиного контролюючого органу в цій сфері і передачі йому всіх контрольних функцій.

У Мінприроди поки опрацьовується питання призначення керівників установ природно-заповідного фонду за результатами відкритих конкурсів із залученням фахівців, науковців, представників громадських організацій та місцевих громад.

Перед цим прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував це звільнення і повідомив, що воно відбувається у зв'язку з масовою вирубкою лісів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук