В Антикорупційну прокуратуру обрали 12 прокурорів

В Антикорупційну прокуратуру обрали 12 прокурорів
Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький

Конкурсна комісія з обрання процесуальних керівників у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі визначилася з кандидатурами 12 прокурорів. Про це повідомила член конкурсної комісії Дарія Каленюк.

«Перший конкурс на рядових антикорупційних прокурорів завершено. Заповнено 12 з 30 вакансій. Прізвища переможців: Гаврилюк, Гайданка, Гречишкін, Жовницька, Касьян, Кравець, Олефір, Перов, Посвистак, Скибенко, Шкрум, Щербай», − написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Каленюк зазначила, що усі кандидати – колишні прокурори, оскільки закон вимагає, щоб антикорупційний прокурор мав не менше 5 років стажу в органах прокуратури.

Нагадаємо, 15 грудня 2015 року оголосили конкурс на посади антикорупційних прокурорів. Всього в Спеціальній антикорупційній прокуратурі мають працювати 30 прокурорів. На ці посади подалися понад 300 претендентів.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повинна наглядати за дотриманням законів під час проведення досудового розслідування, здійснюваного Національним антикорупційним бюро України, а також підтримувати державне обвинувачення у відповідних провадженнях.

Загалом боротися з корупцією в Україні мають три структури: Національне антикорупційне бюро, Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне агентство з запобігання корупції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук