В Італії суд визнав користування сайтами знайомств подружньою зрадою

СвітРоман Ганкевич, 19 квітня 20183950
В Італії суд визнав користування сайтами знайомств подружньою зрадою
фото Depositphotos
Суд визначив, що пошук нових стосунків в Інтернеті підриває довіру між подружжям

Переглядання сторінок знайомств в Інтернеті можна розцінювати як зраду. Такий вирок виніс Верховний суд Італії і підтримав претензії жительки Болоньї, яка залишила свого чоловіка, коли з’ясувала, що він шукав в Інтернеті нову партнерку. Про це повідомляє RMF FM.

Як зазначається, судді Верховного суду Італії наголосили, що жінка мала рацію, залишивши чоловіка і звинувативши його у відповідальності за розпад шлюбу, оскільки пошук нових стосунків в Інтернеті є «фактором, що підриває довіру між подружжям і приводить до кризи, яка є підставою для розлучення». На думку суддів, у цій ситуації жінка прийняла рішення покинути дім не зі своєї вини.

Верховний суд Італії також відхилив скаргу, подану чоловіком, який хотів покласти відповідальність за розпад шлюбу на свою дружину, звинувачуючи її у тому, що вона покинула їх спільний дім відразу ж, коли з’ясувала, що він шукає нової партнерки на сайті знайомств.

Чоловік також просив скасувати рішення суду апеляційної інстанції, згідно з яким він був зобов’язаний виплачувати дружині, яка його покинула €600 на місяць. Суд, однак також відхилив це прохання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук