В різних регіонах України проживають 119 507 осіб внутрішніх переселенців

Загальна кількість громадян, які набули статусу внутрішніх переселенців в Україні внаслідок проведення АТО на сході країни та анексії Криму Росією складає 119 507 осіб.

Про це 21 серпня повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Згідно з оперативною інформацією відомства з району проведення АТО до інших регіонів переселено 102 699 осіб, у тому числі 35 207 дітей, 14 740 інвалідів та осіб похилого віку, вказано у повідомленні.

Загальна кількість громадян України, які переселені з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь до інших регіонів, складає 16 808 осіб, у тому числі 4 677 дітей, 1 194 інваліда та осіб пенсійного віку.

На кордоні районів проведення АТО ДСНС України розгорнуто 6 транзитних пунктів для зустрічі внутрішньо переміщених осіб з розрахунку до 200-400 осіб кожний, вказано у  повідомленні відомства.

Вони знаходяться у Донецькій області – в районі міст Красноармійськ, Волноваха та Маріуполь, в Луганській – в районі міст Сватове та Щастя, та в Дніпропетровській області – в районі села Орли Покровського району.

Також у повідомленні відомства сказано, що з розміщенням переселенців у регіонах виникають проблеми. Більшість з них прагнуть поселитись у  великих містах, зокрема у столиці України Києві, натомість відмовляються виїжджати у Тернопільську, Волинську, Рівненську та Закарпатську області.

Речник Державної служби з надзвичайних ситуацій Наталія Бистра роз’яснила ZAXID.NET, що, наразі, у Києві, де вже поселено та організовано життєзабезпечення 21 292 особам із зони АТО та Криму, вже немає місць для тимчасового проживання.

«Люди виявляють бажання селитись у Києві, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Одеській, Полтавській та Львівській областях. Однак тут просто вже не вистачає місця», – пояснила Наталія Бистра.

Вона також розповіла, що за останніми даними у Дніпропетровській області розміщено 14 236 переселенців, у Запорізькій – 14 364 осіб, у Харківській – 13 775 осіб, у Одеській – 7 973 осіб, у Полтавській – 6 680 осіб, У Київській – 5 460 осіб та 4 578 переселенців поселились у Львівській області.

Натомість, найменше людей  виявили бажання оселитись тимчасово на Рівненщині – 1007 осіб переселенців, у Закарпатській – 1141 людей,  всього 585 людей вирішили певний час жити на Тернопільщині, та  869 людей у Волинській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук