В суботу у Львові відбудуться шкільні олімпіади з ІТ-технологій та англійської мови

У суботу, 6 грудня, відбудеться ІІ етап ІІ міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій «Lviv CSIT» та ІІ етап І міської учнівської олімпіади з англійської мови «The way we are» (Ось які ми!).

Інтернет-олімпіада з англійської мови «The way we are» (Ось які ми!) організована для учнів 8-11-х класів, а олімпіада з інформаційних технологій «Lviv CSIT» – для учнів 5-11-х класів, йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Отож, IІ етап міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій «Lviv CSIT» відбудеться в очній формі на базі бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (он-лайн-тестування на сайті). До участі допущено 83 учасники І етапу, які набрали найбільшу кількість балів.

ІІ етап І міської учнівської інтернет-олімпіади з англійської мови «The way we are» (Ось які ми!) відбудеться в очній формі на базі Львівської лінгвістичної гімназії (вул. Кирила і Мефодія, 17а). До участі допущено 40 учасників І етапу: 20 – учні 8-9-х класів та 20 – учні 10-11-х класів.

Стартуватимуть олімпіади о 10:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук