В Угорщині нелегальних мігрантів прирівняли до кримінальних злочинців

СвітЮлія Поліковська, 15 вересня 20152680
В Угорщині нелегальних мігрантів прирівняли до кримінальних злочинців

Угорщина закрила кордони для нелегальних мігрантів, в тому числі залізничний шлях Белград-Будапешт. У вівторок, 15 вересня, в країні набули чинності нові міграційні правила, згідно з якими нелегальний перетин кордону тепер – кримінальний злочин, повідомив Euronews.

«Сьогодні ми зафіксували рекордну кількість людей, що незаконно потрапили на нашу територію. Остаточна цифра буде приблизно 10 тис. лише за один день. Очевидно, що в цій ситуації позиція Угорщини полягає у відновленні здатності Європи захищати власні кордони», – заявив речник угорського уряду Золтан Ковач.

Через міграційну кризу угорський уряд ввів спеціальний режим у двох прикордонних із Сербією районах.

Поліція отримала право здійснювати обшук людей та автомобілів за найменшої підозри. Порушників будуть заарештовувати і висилати з країни. На допомогу поліцейським на кордон відправили 4 тис.

Крім цього, силовики отримали додаткові для переслідування угорців, які підозрюються в наданні незаконної допомоги шукачам притулку.

Тим часом Сербія відмовляється приймати біженців, які повертатимуться з Угорщини. Про це заявив державний секретар, міністр праці і соціальних відносин Сербії Нерад Іванишевич, повідомило InSerbia.info.

«Ми не прийматимемо нікого. Прийматимемо лише тих, хто підпадає під реадмісію. Ми не будемо приймати тих, хто перейшов в Угорщину навіть якщо Сербії доведеться розмістити на кордоні армію», – сказав він.

За його словами, реадмісія, згідно з міжнародним правом, робиться на основі країни походження чи громадянства.

«Якщо вони (угорці) хочуть повернути людей, то мусять повертати їх до Греції. Це країна першого в’їзду до Євросоюзу», – сказав міністр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук