В Угорщині влада виявила фіктивні адреси прописки у сотні українців з подвійним громадянством

Перелік з прізвищами розмістили на одному з урядових порталів

СвітКатерина Чурилова, 14 березня 201810182
Про санкції щодо цих осіб наразі не йдеться

В Угорщині урядова адміністрація в прикордонній області Саболч-Сатмар-Берег оприлюднила імена та прізвища тих людей, які не мають справжньої адреси в країні. Серед них виявилося понад сто українців, їхню реєстрацію в Угорщині наразі скасували, пише Mukachevo.net.

Попередньо, в угорському переліку йдеться про тих людей, які мають громадянство як Угорщини, так й України.

Зокрема про скасування їхньої прописки йдеться на одному з урядових сайтів, де уся офіційна інформація з урядових інституцій (Kormanyhivatalok – своєрідний урядовий вісник).

Список несправжніх адрес прописки постійно оновлюється. Серед прізвищ – Сергій та Дмитро Лазарєви, Петер Палінчак, Ірен Марчук, Сергєй Савчин, Вера Боднар, Янош Куліков, Віола Пацкан, Роксолана Камінська та інші.

Наразі невідомо, які санкції можуть загрожувати людям, які мають несправжню домашню адресу в Угорщині. Зауважимо лишень, що область Саболч-Сатмар-Берег є прилеглою до Закарпаття.

Як писав ZAXID.NET, на початку лютого 2018 року в угорському селі Хайдудорог, що поблизу прикордонного міста Ніредьгаза, поліція влаштувала справжню спецоперацію по затриманню місцевих чиновників, яких звинувачують у підробці документів для видачі паспортів громадянам України. Разом із посадовцямо було затримано кількох українців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук