<

В Україні необхідна загальна суспільно-політична мобілізація

Вже час в Україні усвідомити, що у нас не АТО, а ми воюємо з агресором Росією

БлогиВіталій Бала , 3 листопада 2014 157
Віталій Бала
Агентство моделювання ситуацій

Скільки ще повинно пройти часу, вбито українських вояків, мирного населення,проведено "виборів" на території України, які організовує Росія-агресор і одразу у ж визнає, щоб українська влада заявила про факт не просто війни, а агресорської вйіни Росії? Чи влада буде дуже стурбована і засуджувати та закликати до перемиря?

Вже час в Україні усвідомити, що у нас не АТО, а ми воюємо з агресором Росією, що вже анексував Крим, утворив на Донбасі дві військово-політичні бази "днр" ...та "лнр". Намагання "не дратувати Росію" як з боку західних політиків, так і українських тільки призводить до погіршення ситуації в Україні. Такий алгоритм вирішення цієї проблеми не працює, це вже для всіх очевидно.Необхідно прийняти інший алгоритм, а для цього назвати своїм іменем все що відбувається, а не вигадувати якісь ефімізми.

В Україні необхідна загальна суспільно-політична мобілізація, крім військової, для боротьби з агресором. Само по собі це вже не завершиться, якщо агресора не зупиняти, то він і не зупиниться. Наші рішучі дії дадуть зрозумілий сигнал для міжнародної спільноти, бездіяльність ніяких сигналів не дає ні в середині країни, ні на зовні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук