В Україні оберуть тварину-символ Карпат

В Україні оберуть тварину-символ Карпат
Тварина-переможець стане героєм освітніх матеріалів про Карпати для дітей

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) розпочав голосування за тварину, яка стане символом Карпат. Тварина, яка набере найбільше голосів, стане героєм мультфільмів та навчальних матеріалів для дітей.

Всього до конкурсу потрапили 10 рідкисних або зникаючих видів тварин, які проживають у Карпатах: ведмідь, рись, плямиста саламандра, лісовий кіт, зубр, їжак, вовк, борсук, вивірка, карпатський тритон, плямиста саламандра.

«До унікальних і рідкісних ми додали тварин, що трапляються частіше: їжака, вовка, борсука та вивірку — їх або їхні оселі може побачити будь-який турист, що мандрує Карпатами. Проте вони дуже важливі для екосистеми: вовки — санітари лісу, борсуки —архітектори, що «будують» домівки для інших тварин, вивірки висаджують ліс — вони заготовляють запаси на зиму, заривають у землю горіхи та жолуді, які проростають наступного року», - пояснює Тетяна Карпюк, координаторка з екоосвіти Всесвітнього фонду природи в Україні (WWF).

У рамках проекту, зокрема, у Моршині створили парк скульптур, де встановлять скульптуру обраного символа. Окрім того, тварина стане персонажем серії освітніх матеріалів для дітей.

Голосування відбуватиметься на сторінці проекту. Триватиме воно до 20 січня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук