В Україні посилять охорону стратегічних об’єктів та місць масового скупчення людей
До теми
- У кожній області створять мобільні групи реагування на техногенну катастрофу ZAXID.NET
- В Україні для запобігання терористичній загрозі вводиться посилений режим патрулювання ZAXID.NET
- Влада надто пізно почала боротися з тероризмом, – експерт ZAXID.NET
- Яценюк доручив головам ОДА підготувати мобілізаційні плани економіки на випадок війни ZAXID.NET
- СБУ оголосила про посилення рівня протидії тероризму у всій Україні ZAXID.NET
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив головам обласних адміністрацій у зв'язку з терористичною загрозою перейти на режим щоденної оперативної роботи.
«Як керівник цивільної оборони вимагаю, щоб щодня голови обласних адміністрацій із залученням начальників місцевої міліції, СБУ, ДСНС, керівників великих підприємств у щоденному режимі проводили оперативні наради щодо координації роботи із гарантування безпеки громадян та об'єктів інфраструктури в кожній окремій області», – сказав він на селекторній нараді в Києві в п'ятницю, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Крім того, Яценюк доручив головам обладміністрацій скласти, окрім переліку об'єктів інфраструктури державного значення, також список об'єктів місцевого значення (об'єктів водо-, газо- та електропостачання, а також місць масового скупчення людей).
Прем'єр також доручив подвоїти кількість патрулів на вулицях, зокрема із залученням місцевої громадськості.
Крім того, він закликав голів обладміністрацій роз'яснювати населенню у виступах в ефірі обласних теле-і радіокомпаній, що держава посилює заходи безпеки, і що «у нас достатньо засобів боротися з терористичною загрозою», і доручив оголосити через місцеві ЗМІ телефони гарячих ліній для повідомлення про підозрілі факти.
Яценюк також доручив забезпечити обмін із правоохоронними органами відеоінформацією спостереження на вулицях, в офісах та на інших об'єктах приватного сектора, а також домовитися з ними про збільшення терміну зберігання відеоінформації на носіях.
Окрім цього, прем'єр доручив кожній області створити мобільні групи для ліквідації наслідків техногенних катастроф, а місцевим управлінням охорони здоров'я – проконтролювати кількість та якість медичних препаратів для надання допомоги.