В Україні посилять охорону стратегічних об’єктів та місць масового скупчення людей

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив головам обласних адміністрацій у зв'язку з терористичною загрозою перейти на режим щоденної оперативної роботи.

«Як керівник цивільної оборони вимагаю, щоб щодня голови обласних адміністрацій із залученням начальників місцевої міліції, СБУ, ДСНС, керівників великих підприємств у щоденному режимі проводили оперативні наради щодо координації роботи із гарантування безпеки громадян та об'єктів інфраструктури в кожній окремій області», – сказав він на селекторній нараді в Києві в п'ятницю, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Крім того, Яценюк доручив головам обладміністрацій скласти, окрім переліку об'єктів інфраструктури державного значення, також список об'єктів місцевого значення (об'єктів водо-, газо- та електропостачання, а також місць масового скупчення людей).

Прем'єр також доручив подвоїти кількість патрулів на вулицях, зокрема із залученням місцевої громадськості.

Крім того, він закликав голів обладміністрацій роз'яснювати населенню у виступах в ефірі обласних теле-і радіокомпаній, що держава посилює заходи безпеки, і що «у нас достатньо засобів боротися з терористичною загрозою», і доручив оголосити через місцеві ЗМІ телефони гарячих ліній для повідомлення про підозрілі факти.

Яценюк також доручив забезпечити обмін із правоохоронними органами відеоінформацією спостереження на вулицях, в офісах та на інших об'єктах приватного сектора, а також домовитися з ними про збільшення терміну зберігання відеоінформації на носіях.

Окрім цього, прем'єр доручив кожній області створити мобільні групи для ліквідації наслідків техногенних катастроф, а місцевим управлінням охорони здоров'я – проконтролювати кількість та якість медичних препаратів для надання допомоги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук