В Україні розробили перші зразки електромагнітної зброї

Розробка зможе вражати різні типи військових радіоелектронних засобів, у тому числі систем енергоживлення та систем передачі даних

СуспільствоЮрій Братюк, 28 березня 20195530

Підприємства оборонного комплексу України розробили та опанували виробництво електромагнітної зброї. Про це 28 березня повідомляє прес-служба «Спецтехноекспорту».

Зазначається, що для розробки нового типу зброї «Укроборонпром» уклав домовленість з оборонною компанією з Індії, яка фінансувала створення науково-технічної документації та виробництво дослідних зразків.

У підприємстві не уточнили жодних деталей щодо вітчизняних розробок, проте зазначили, що електромагнітні боєприпаси зможуть бути розміщені як на ракетних, так і авіаційних носіях, включаючи безпілотні літальні апарати.

Варто уточнити, що ця зброя призначена для ураження різних типів військових радіоелектронних засобів, у тому числі систем енергоживлення та систем передачі даних. За принципом роботи нова електромагнітна зброя створює потужне електромагнітне випромінювання, що призводить до виходу з ладу радіоелектронної апаратури, що є у складі озброєнь та військової техніки, або створює значні перешкоди її штатному функціонуванню.

Такий тип озброєнь використовує лише енергію електромагнітного випромінювання, тому його дія не має летального впливу на людей, однак здатна вивести з ладу будь-яку техніку або об’єкти інфраструктури, що оснащені електронними системами.

Таким чином, нова електромагнітна зброя може ефективно застосовуватись проти стратегічно важливих цілей противника, зокрема командних та адміністративних центрів, вузлів зв‘язку, електростанцій, об‘єктів протиповітряної оборони тощо без ризику нанесення шкоди цивільному населенню.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук