У Національній поліції вирішили відродити УБОЗ

Управління із боротьби з організованою злочинністю МВС ліквідувати три роки тому

Раніше міністр Аваков називав функції УБОЗ «радше репресивними».

Національна поліція вирішила створити новий департамент із боротьби з організованою злочинністю. Про це повідомила прес-служба відомства у Facebook.

«Завершення формування нового департаменту очікується до кінця року. А його основними завданнями буде робота із боротьби з організованою злочинністю», – йдеться у повідомленні поліції з посиланням на заяву начальника кримінальної поліції В'ячеслава Аброськіна.

За словами Аброськіна, наразі вже погоджено стратегію створення цього підрозділу. Очікується, що до кінця цього року він буде сформований.

Працівників у новий підрозділ будуть обирати за конкурсом.

У структурі МВС раніше було управління із боротьби з організованою злочинністю (УБОЗ), але згідно з рішенням Верховної Ради під час реформи органів внутрішніх справ УБОЗ ліквідували. Від моменту ухвалення відповідного законопроекту минуло три роки. УБОЗ, згідно з пояснювальною запискою, лише дублював функції інших відомств (зокрема кримінальної міліції) і не мав окремого предмета регулювання. Голова МВС Аваков називав його функції «радше репресивними».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук