В Україні за час незалежності вдвічі скоротилася кількість дітей

Україна зараз посідає 186 місце у світі за показником народжуваності і 13 місце у світі – за показником вимирання нації

В Україні за роки її незалежності чисельність дитячого населення зменшилась майже вдвічі, заявив уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

«Сьогодні статистика невтішна. За роки незалежності країни дитяче населення зменшилось майже в 2 рази і сьогодні становить 7,6 млн», – розповів Кулеба на конференції «Зцілюючи родину – будуємо майбутнє», що пройшла у Херсоні, повідомило агентство Укрінформ.

За його словами, Україна зараз посідає 186 місце у світі за показником народжуваності і 13 місце у світі – за показником вимирання нації.

Кулеба уточнив, що майже 106 тис. дітей, або 1,5% усього дитячого населення країни, живуть і виховуються в інтернатах, але тільки 8% з них є сиротами — решта 92% мають батьків. Кожні три дні 250 дітей потрапляють до інтернатних закладів переважно через бідність і неспроможність надати необхідні послуги для дитини. Щонайменше 600 тис. дітей проживають у соціально проблемних родинах, і вони, по суті, «стоять у черзі» на потрапляння до інтернатних закладів, сказав уповноважений президента з прав дитини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук