В Україну намагалися ввезти майже 100 старовинних картин із Франції

В Україну намагалися ввезти майже 100 старовинних картин із Франції
фото ДФС
Отримувачем цього вантажу мав стати француз за походженням, який з 2017 року є громадянином Україні

Київською міською митницею ДФС було затримано вантажівку з 98 старовинними полотнами, датованими від 1842 року. Про це повідомили в прес-службі Державної фіскальної служби.

«Київською міською митницею ДФС у вантажівці з дерев’яними рамами для картин, що прибули в Україну з Франції, виявлено 98 художніх полотен, найстарше з яких датоване 1842 роком. Усі картини були приховані від митного контролю поміж сучасних дерев’яних рамок», - йдеться в повідомленні.

У ДФС зазначили, що отримувачем цього вантажу мав стати француз за походженням, який з 2017 року є громадянином Україні. Однак до цього часу цей чоловік так і не з’явився до Київської міської митниці ДФС.

фото ДФС

«За попередньою візуальною оцінкою експертів, ряд полотен має цінність. Однак про їх остаточну культурну та матеріальну цінність можна буде говорити після проведення відповідної експертизи», - зазначається в повідомленні.

На даний час в діях осіб, що організували цю оборудку, вбачаються ознаки порушення митних правил, відповідальність за яке передбачена ст. 483 Митного кодексу України – переміщення з приховуванням від митного контролю. Санкції статті передбачають штраф в розмірі 100 відсотків вартості товару та його конфіскацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук