Великобританія передала бельгійським психіатрам 3 тис. зразків мозку людини

За її допомогою психіатри вивчатимуть процеси, які призводять людей до психозів і депресій

СвітРоман Ганкевич, 6 серпня 20164000
Великобританія передала бельгійським психіатрам 3 тис. зразків мозку людини
фото ВВС
Бельгійські дослідники отримали 3 300 зразків людського мозку з англійської клініки

Бельгійські фахівці в області психіатрії отримали від Великобританії рідкісну колекцію із трьома тисячами зразків мозку пацієнтів хворих на шизофренію і різноманітні форми депресії. Вони розцінили її, як справжню скарбницю для досліджень функціонування людського мозку, передає бельгійське видання RTL Info.

Як повідомляється, від колекції, що збиралася з 50-х років минулого століття, хотів позбутися один з лондонських шпиталів.

У Бельгії ці зразки розміщені в підвалі психіатричної лікарні поблизу Антверпена. Відзначають, що це найбільша подібна колекція в Європі. Головний інтерес до неї полягає в тому, що пацієнти, яким належали ці зразки мокової тканини, ніколи не піддавалися медикаментозному лікуванню.

«Унікальний характер колекції в тому, що на початку 50-х багато людей не проходили медикаментозне лікування психіки. Тоді таких медикаментів просто не існувало», - цитує слова психіатра лікарні Манюеля Морренса RTL Info.

Зазначають, що колекцію протягом 40 років збирав англійський дослідник. Однак через брак місця госпіталь в Лондоні хотів від неї позбутися і фламандські вчені зголосилися прийняти її у себе, щоб вивчати процеси, які призводять людей до психозів і депресій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук