Великобританія та ЄС узгодили подальші плани переговорів щодо Brexit

СвітРоман Ганкевич, 20 червня 20171150
Наступний раунд переговорів щодо Brexit відбудеться 17 липня

У Брюсселі в понеділок, 19 червня, під час першого раунду переговорів щодо Brexit був розроблений графік подальших перемовин про вихід Великобританії зі складу Євросоюзу і їх основні теми. Про це повідомляє DW.

«Справедлива угода можлива, і це набагато краще, ніж повна її відсутність», - заявив глава переговорної групи ЄС щодо Brexit Мішель Барньє після семигодинної дискусії.

Британський міністр з питань виходу країни з ЄС Девід Девіс додав, що у сторін «багато точок дотику». Зазначається, що переговори пройдуть в два етапи. Спочатку сторони обговорять умови виходу Великобританії з ЄС. Після цього Лондон і Брюссель перейдуть до розгляду умов майбутніх екноміческіх відносин.

Також питання виходу країни з союзу буде розділене на три блоки: питання, які стосуються цивільних прав, фінансове врегулювання і інші питання. Статус Північної Ірландії в умовах виходу Великобританії з ЄС розглянуть окремо.

Наступний раунд переговорів щодо Brexit відбудеться 17 липня. Переговори повинні завершитися до 31 березня 2019 року, в іншому випадку вихід Великобританії зі складу ЄС відбудеться без підписання двостороннього договору і, як наслідок, без правового врегулювання перехідного періоду.

«Наслідки цього для економіки як громадян ЄС, так і Великобританії будуть непередбачувані», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Єврокомісія 29 травня опублікувала ключові вимоги до Великобританії в процесі виходу зі складу Євросоюзу. Основну увагу Брюссель сконцентрував на фінансових питаннях і правах громадян. В ЄС підрахували, що фінансові зобов'язання Великобританії стосовно ЄС будуть стосуватися 74 європейських установ. Хоча Єврокомісія ще не назвала остаточної вартості «рахунки» за вихід Великобританії з ЄС, вже відомо, що Лондону доведеться продовжувати виплати і після виходу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук