Великобританія вимагає преференцій для продовження свого перебування у складі ЄС

СвітЮлія Поліковська, 11 жовтня 20152880
Великобританія вимагає преференцій для продовження свого перебування у складі ЄС
Девід Кемерон

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон і його уряд назвали умови, на яких Великобританія готова залишатися в складі Європейського Союзу, повідомив The Telegraph, цей список складається з чотирьох вимог.

По-перше, Великобританія вимагає для себе виключення від основоположного принципу ЄС про «тісний союз». Для цього Брюссель повинен зробити заяву, що Великобританія тримається осторонь будь-яких напрямків європейської спільноти.

По-друге, Брюссель повинен визнати, що євро не є офіційною валютою ЄС, і дати зрозуміти, що Європа є мультивалютним союзом. Таким чином, британці хочуть захистити статус фунта стерлінгів в якості законної валюти.

По-третє, Великобританія зажадала повернути владу назад з Брюсселя до Лондона. Це дозволило б національному парламенту зупинити небажані директиви ЄС і змінити існуючі закони.

По-четверте, Великобританія вимагає нової структури ЄС. Блок 28 держав повинен бути реорганізований таким чином, щоб запобігти домінування 19 країн-членів єврозони над 9 країнами, які не є членами єврозони. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук