Верховна Рада має намір посилити державні гарантії безпеки дітей

Верховна Рада має намір посилити державні гарантії безпеки дітей
фото УНІАН
Депутати вважають, що охорона дитинства має бути однією з найважливіших сфер національних інтересів України

Верховна Рада України планує посилити державні гарантії безпеки дітей від зовнішніх і внутрішніх загроз у всіх сферах життя. Відповідний президентський законопроект № 3579 за основу підтримав 231 парламентар, пише РБК-Україна.

Законопроектом пропонується внести зміни до закону «Про основи національної безпеки України», передбачивши, що охорона дитинства є однією з важливих сфер національних інтересів України, від яких залежить сталий розвиток суспільства, збереження і зміцнення інституту сім'ї, створення умов для повноцінного життя і розвитку дитини та її безпеки і благополуччя.

Пропонується встановити, що зростання небезпеки для життя і здоров'я цивільного населення, перш за все дітей, у результаті військових дій або збройних конфліктів, збільшення кількості дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування, дітей, які виховуються в інтернатах, а також сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, на сучасному етапі є однією з основних загроз національним інтересам і національній безпеці України.

Крім того, документом планується внести зміни в закон «Про основи внутрішньої і зовнішньої політики», згідно з якими забезпечення особливої турботи про дитину і реалізація її прав визначається як принцип внутрішньої політики.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко пропонує ВРУ посилити державні гарантії безпеки дітей від зовнішніх і внутрішніх загроз у всіх сферах життя. Відповідний законопроект № 3579 був зареєстрований у Раді 3 грудня 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук