Верховна Рада підвищила зарплату помічникам нардепів

Розмір зарплатного фонду збільшиться до двох місячних зарплат народного депутата, враховуючи премію

Верховна рада ухвалила постанову, яка передбачає покращення оплати праці помічників-консультантів нардепів. За рішення «Про внесення змін до постанови Верховної Ради України «Про забезпечення діяльності народних депутатів України» підтримав 251 народний депутат, повідомив «Укрінформ».

Зокрема, передбачено збільшення фонду оплати праці помічників-консультантів народних депутатів. Наразі їх фонд оплати праці становить дві зарплати депутата, але без премії у розмірі 25%. Тому розмір фонду збільшується до двох місячних зарплат народного депутата, враховуючи премію.

Зазначається, що прийняття постанови є необхідною та дозволить певною мірою покращити умови оплати праці помічників-консультантів народних депутатів України «в контексті загальних змін, що відбуваються в оплаті праці працівників державних органів».

Крім того, у поданні до проекту постанови йдеться про те, що реалізація положень не потребує додаткового фінансування, а буде здійснюватися за рахунок існуючої економії бюджетних коштів, передбачених на оплату праці в розрізі бюджетної програми 0111010 «Здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України».

Нагадаємо, у жовтні 2016 року Верховна Рада майже удвічі збільшила посадові оклади народних депутатів.

Зокрема, посадовий оклад голови Верховної ради Андрія Парубія мав збільшитися до 30 мінімільних заробітних плат (мінімальна зарплата в Україні становить 1450 гривень – ред.) – до 43,5 тис. грн, заступника голови Ірини Геращенко – до 28 окладів – до 40,6 тис. грн.

Зарплата заступника голови ВР Оксани Сироїд так само мала збільшитися до 28 мінімальних заробітних плат.

Заробітну плату народного депутата зафіксували на рівні 25 «мінімалок», що дорівнює 36,250 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук