Верховна рада прийняла усі закони з «пакету МВФ»

Верховна рада прийняла усі закони з «пакету МВФ»

Верховна рада у четвер, 16 липня, ухвалила три закони, які повинні розблокувати виділення Міжнародним валютним фондом (МВФ) Україні другого траншу кредиту EFF у сумі $1,7 млрд, а також ще один закон, який дозволить отримати додатково $1 млрд від Світового банку, €200 млн від Німеччини і $300 млн від Японії.

Про це передає агентство «Інтерфакс-Україна».

«Якщо на цьому тижні Верховна Рада підтримає потрібні законопроекти, Україна зможе рухатися далі в бік отримання $3,2 млрд фінансової підтримки, яка необхідна нашій країні», - зазначив напередодні голосування важливість ухвалення цього пакету заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Артем Шевальов.

За його словами, головним для розблокування співпраці з МВФ було прийняття законопроекту №2045-а про поліпшення системи гарантування вкладів фізичних осіб та вирішенні гострих проблем з прозорістю та ефективністю роботи Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Два інших законопроекти з «пакету МВФ» були прийняті раніше сьогодні. Це №2956 про механізми впливу на підприємства-боржників «Нафтогазу України» і №2873 щодо уточнення підслідності Національного антикорупційного бюро.

Для отримання фінансової підтримки від Світового банку по двох проектах на $1 млрд і прив'язаної до неї макрофінансової допомоги Японії та Німеччини був прийнятий законопроект №2029-а з регулювання у сфері комунальних послуг, який повинен забезпечити єдиний підхід у сфері формування та встановлення тарифів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук