Верховна Рада внесла зміни до законів щодо боротьби з тероризмом

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна», за закон № 4985 «Про внесення змін до законів України щодо боротьби з тероризмом» у цілому проголосувало 239 народних депутата з 332 зареєстрованих у залі засідань.

Даний закон Верховна Рада України включила до порядку денного сесії з третьої спроби. На ранковому пленарному засіданні, спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов ставив дане питання на голосування три рази, бо рішення не набирало необхідних 226 голосів.

У пояснювальній записці до закону зазначається, що необхідність прийняття даного документа обумовлена ​​заходами посилення організаційних основ боротьби з тероризмом та забезпечення повноцінного функціонування антитерористичного центру при СБУ та діяльності Міжвідомчої координаційної комісії цього центру .

Закон розширює список суб'єктів боротьби з тероризмом, зокрема до суб'єктів боротьби з тероризмом, відповідно до закону, відноситься Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.

У законі пропонують надати Міноборони повноваження щодо забезпечення захисту об'єктів та майна ЗСУ, зброї масового ураження, ракетної і стрілецької зброї, боєприпасів, вибухових і отруйних речовин, які знаходяться у військових частинах або зберігаються у визначених місцях у випадки залучення до проведення антитерористичної операції.

Центральному органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері захисту державного кордону та органів охорони державного кордону, пропонується розширити повноваження, що стосуються надання Антитерористичному центру при СБУ необхідних сил і засобів та забезпечення їх використання не тільки на території пунктів пропуску через державний територію України, а і взагалі на всій території під час проведення антитерористичних операцій.

Управлінню державної охорони пропонується розширити повноваження, що стосуються надання Антитерористичному центру при СБУ необхідних сил і засобів і забезпеченні ефективного використання під час проведення антитерористичних операцій.

Як зазначив в.о. голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, закон визначає порядок захисту заручників, людей, які беруть участь у проведенні антитерористичної інформації, людей, які проживають на території, де проводиться дана операція.

На думку, Соболєва ті, хто не підтримують включення до порядку денного даного законопроекту, підтримують тероризм.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук