Вибори на "Титаніку"

Новий закон щодо місцевих виборів - це повне г ...

БлогиЮрій Романенко , 24 червня 2015 170
Юрій Романенко
Політичний експерт, журналіст видання «Хвиля»

На місцевому рівні всі в тихому ах*ї. Для того, щоб потрапити до міськради потрібно виставити в кожному виборчому окрузі представника від партії. Далі, якщо ви взяли в декількох округах перше місце, але в цілому по місту взяли 4,99%, то ви не проходите до міськради разом зі своїми першими місцями, а проходять ті, хто взяв 2-3 місце з партій, які набрали більше 5% або блоки більше 7%. Це означає, що всі нові партії без хорошого мішка грошей пролетять як фанера.

Інший наслідок - всі грошові кандидати побіжать в прохідні партії, тобто ті, які мають грошових мішків. А ще прохідні партії - це парламентські партії, бо якщо протягнуть норму, що тільки парламентські партії будуть формувати виборчі комісії, то підсумок виборів передбачуваний.

Загалом, Святослав Швецов був абсолютно правий. Це не просто помилка, це злочин. У країні, яка кипить від невдоволення владою спроба законсервувати ситуацію і не включати далі соціальні ліфти призведе до вибуху "котла". Неефективна державна та економічна система себе повністю вичерпала. І спроби команди потопаючого "Титаніка" вичерпувати воду ложками комічні і утопічні у своїй результативності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук