Від Львова до Польщі хочуть прокласти дві залізничні дороги з євроколією

Від Львова до Польщі хочуть прокласти дві залізничні дороги з євроколією
фото умовне
Для реалізації проекту потрібно вкласти близько 50 млн євро

Від Львова до Польщі хочуть прокласти дві залізничні колії та побудувати вантажний залізничний хаб у Мостиськах. Про це написав на свої сторінці у Facebook Ярослав Дубневич, голова комітету з питань транспорту у Верховній раді України.

«Переконаний, що подальший розвиток прямих залізничних маршрутів не можливий без побудови в Україні євроколії. Перша гілка такої колії повинна проходити через Рава-Руську до Львова, друга - з Перемишля до Львова, бо в цьому випадку є добра перспектива розвитку вантажних перевезень з можливістю побудови вантажного залізничного хабу в Мостиському та Городоцькому районах», - написав Ярослав Дубневич.

Як інформує сайт «Центр транспортних стратегій», в останні місяці неодноразово згадували про проект будівництва залізниці з колій європейського стандарту 1435 мм на напрямку Львів - Рава-Руська - Варшава. Так, заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань повідомив, що хочуть запустити крім пасажирського руху і вантажні перевезення.

Перед тим міністр інфраструктури Володимир Омелян інформував, що Україна і Польща домовилися, що в листопаді на технічному рівні відпрацюють можливість запуску сполучення по колії 1435 мм до Львова. У червні у Львові керівник «Львівської залізниці» Іван Груник конкретизував плани з прокладання євроколії на маршруті Львів - Рава-Руська - Варшава. За його словами, потрібно побудувати 58 км шляху від Рава-Руської до Брюховичів. Для реалізації проекту потрібно вкласти близько 50 млн євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук