Від міністерки охорони здоров’я Зоряни Скалецької пішов ще один заступник

З посади звільнилася заступниця міністра охорони здоров’я Младена Качурець

Від міністерки охорони здоров’я Зоряни Скалецької пішов ще один заступник
фото umj.com.ua
Младена Качурець більше не хоче працювати з командою Міністерства охорони здоров’я

Від міністерки охорони здоров’я України Зоряни Скалецької пішов вже другий заступник за останній місяць. 20 листопада з посади звільнився заступник міністра Михайло Загрійчук, а 17 грудня про своє звільнення повідомила Младена Качурець, яка також обіймала посаду заступника міністра.

«Прийняла рішення про відставку. Відповідну заяву подано керівництву», – написала Качурець вранці у вівторок, 17 грудня, у Facebook.

Вона зазначила, що погодилася стати заступницею Скалецької, яку знає ще зі студентських років як викладачку і експертку з медичного права, бо була переконана, що «нове політичне керівництво міністерства, як і було задекларовано перед журналістами, прийме естафету трансформації охорони здоров’я та спільно із сильною командою держслужбовців продовжить втілювати заплановане».

«Однак вже з перших днів після призначення стало зрозуміло, що про командну роботу та формування спільної політичної позиції не йдеться. Всі спроби ініціювати налагодження такої роботи, зібратися разом з командою заступників та керівниками підрозділів МОЗ, визначити стратегічне бачення, обговорити ключові політичні рішення та курс – щоб кожен в міністерстві розумів мету і логіку тих чи інших кроків – ігнорувалися або блокувалися. Я як заступник міністра не бачила та не брала участі в опрацюванні та погодженні документа, який ліг в основу Програми діяльності Кабінету міністрів України. Для більшості працівників в МОЗ ухвалений документ з визначеними цілями став несподіванкою», – наголосила Младена Качурець.

Вона додала, що одночасно з діяльністю заступників, певні паралельні завдання могли ставитися радникам в обхід заступників, а після скасування інституту радників – тим же людям, але вже без відповідного статусу.

«За 3 місяці я переконалася, що політичні рішення відкладаються, а публічно озвучується позиція, яка не обговорювалася всередині МОЗу, або обговорювалася без участі фахівців, які безпосередньо над ними працюють. Сотні сторінок аналітичних записок, матеріалів, проектів рішень, наданих Міністру у різних формах – не беруться до уваги або вважаються недостатніми без пояснення позиції», – розповіла Качурець.

Зазначимо, що, крім Качурець і Загрійчука, від Скалецької пішов також її радник з комунікацій Дмитро Раімов. Також команду МОЗ масово покидають члени його попередньої команди.

Додамо, що до призначення заступницею Скалецької Качурець працювала в Офісі ефективного регулювання (BRDO) та була радницею попередньої очільниці МОЗ Уляни Супрун.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук