Від початку окупації з Криму виїхали 21 тис. вимушених переселенців

Кримчани в основному оселяються у Києві, Львові та Одесі

Від початку окупації з Криму виїхали 21 тис. вимушених переселенців
фото УНІАН
Родина кримських татар у Львові

Станом на 1 серпня, з Криму й Севастополя на територію материкової України перемістилися близько 21 тисячі вимушених переселенців. При цьому перевага при виборі місця проживання надається Києву, Львову, Одесі й Миколаєву, повідомляється у прес-службі Постійного представництва президента України в АРК.

«За результатами моніторингу Представництва президента України в Автономній Республці Криму встановлено, що станом на 1 серпня 2015 року на території материкової України розміщено і проживає 20844 громадян, які вимушено переселилися з тимчасово окупованої території АРК і міста Севастополя», - зазначається у повідомленні.

Щодо географії тимчасового переселення кримчан на материкову Україну, то найкомпактніше вони проживають у Києві (4665 осіб), а також у Львівській (3223 осіб), Одеській (2043 осіб), Київській (1217 осіб), Миколаївській (1045 осіб) і Харківській (898 осіб) областях.

За даними Представництва, у липні 2015 року вимушено переміщені особи з Криму й Севастополя віддавали перевагу Миколаївській (78 осіб) і Львівській областям (59 осіб).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук