Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила конкурс на 120 посад в новому Верховному Суді

СуспільствоЮлія Поліковська, 8 листопада 20162330
Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила конкурс на 120 посад в новому Верховному Суді

Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила конкурс на посади 120 суддів в новому Верховному Суді. Відповідне оголошення опубліковане в офіційній газеті Верховної Ради «Голос України» у вівторок, 8 листопада, повідомили «Українські Новини».

Конкурс пройде на 30 вакантних посад в Касаційному адміністративному суді, 30 – в Касаційному господарському суді, 30 – в Касаційному кримінальному суді і ще 30 – в Касаційному цивільному суді.

Прийом документів триватиме з 17 листопада по 9 грудня включно. Усі бажаючі взяти участь в конкурсі повинні 9-15 листопада подати повідомлення про намір на сайті ВККС.

Нагадаємо, директор Національного анти корупційного бюро Артем Ситник заявляв, що детективи перевірятимуть декларції кандидатів на посади суддів у новому Верховному Суді, щоб до нього не потрапили корупціонери.

Як відомо, 30 вересня набули чинності конституційні зміни в частині правосуддя і новий закон «Про судоустрій і статус суддів». Згідно з ними, вищі спецсуди ліквідуються і створюється новий Верховний Суд як єдиний суд касаційної інстанції.

3 жовтня Верховний суд здійснив подання до Конституційного суду щодо визнання неконституційною ліквідацію вищих спеціалізованих судів та конкурсний відбір суддів у новий Верховний Суд з 5 касаційними палатами.

Тим часом голова Верховного Суду Ярослав Романюк заявив, що братиме участь в конкурсі до нового складу Верховного Суду, повідомила «Українська правда». Він заявив, що не бачить в своєму намірі протиріччя з ініційованим ним же поданням до Конституційного Суду щодо визнання неконституційним конкурсного відбору до нового складу Верховного Суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук