Вісім найбагатших мільярдерів світу мають більше грошей, ніж половина населення Землі

СвітРоман Ганкевич, 16 січня 201741700
Десята частина населення планети живе на менш ніж два долари в день

Вісім найбагатших мільярдерів світу володіють багатствами, які перевищують розміри статків 3,6 мільярда найнезабезпечених людей. Про це інформує міжнародне об'єднання організацій у боротьбі з бідністю Oxfam, пише DW.

Доповідь Oxfam оприлюднили у понеділок, 16 січня. Як зазначається, у власності восьми найбагатших людей планети у 2016 році - близько 400 млрд євро, а 3,6 мільярда найбідніших людей світу мають у своєму розпорядженні лише 384 мільярдів євро. Один відсоток найбагатших людей світу має 50,8% світових доходів.

В Oxfam закликали світових лідерів перейти від порожніх розмов навколо проблеми і почати робити реальні кроки для подолання цієї загрозливої прірви. В організації прогнозують, що в разі подальшого зволікання з цим у світі буде зростати невдоволення нерівністю, що, в свою чергу, призведе до ще більш кардинальних політичних змін, на зразок Brexit та обрання президентом США Дональда Трампа.

«Це непристойно, що таке багатство зосереджено в руках декількох людей, коли десята частина населення планети живе на менш ніж два долари в день», - зазначила виконавчий директор Oxfam Вінні Б'яніма, яка братиме участь у всесвітньому економічному форумі в Давосі, що пройде 17 - 20 січня. На її думку, така нерівність і життя в злиднях сотень мільйонів людей призводять до підриву демократії і розколу в суспільствах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук