Влітку 2020 року у Львові відбудеться Патріарший собор УГКЦ

Востаннє такий з'їзд п'ять років тому відбувся в Івано-Франківську

СуспільствоЮлія Девда, 18 грудня 2019, 16:25 1023 1

У середу, 18 грудня, до Львова приїхав глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав. Із міським головою Андрієм Садовим він зустрівся з нагоди проведення влітку 2020 року VII сесії Патріаршого собору. Релігійна подія триватиме впродовж 26-29 серпня. Під час чотирьох днів майбутнього форуму учасники говоритимуть про світову еміграцію поселень церкви та їхню єдність.

«Тема еміграції на сьогодні є викликом. І з поміччю Божої благодаті ми хочемо перетворити його у благословення та нагоду. Але це можливо тоді, коли кожен із нас гідно відповідає на цей виклик. Тому девізом Патріаршого собору є фраза: «Твоя церква завжди і всюди з тобою», — розповів глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук.

До всецерковного собору місто облаштує ще один громадський простір, який з'єднає Український католицький університет і духовну семінарію.

«У Львові буде великий думальний процес. Ми маємо бажання зробити так, щоби гості такої події могли пішки дійти з семінарії, яка розташована на Хуторівці, до корпусу Українського католицького університету (вулиця Козельницька). Це буде подарунком також і для громади міста», — зазначив мер Андрій Садовий.

Нагадаємо, Патріарші собори відбуваються один раз на п'ять років. Минулого разу такий релігійний форум організували в Івано-Франківську. До участі запрошують єпископів Української греко-католицької церкви, представників духовенства й інститутів богопосвяченого життя, ректорів духовних семінарій, мирян єпархій і екзархатів з України та з-за кордону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук