Водіям маршруток оголошується війна

Війна водіям

Головні новини за 03 жовтняНовини Львова, 3 жовтня 2011, 21:53 1262 0

Курити у салоні, користуватися мобілкою та відволікатись на гарних дівчат - не можна. Водіїв маршруток змушують бути дисциплінованими. Віднині кожний пасажир, незадоволений діями шоферів, має змогу поскаржитись до магістрату.

Водіям маршруток, котрі палять за кермом, оголошується війна. Щоправда порушників в полон не братимуть та за грати не саджатимуть. Лише штрафи та звільнення. Так вирішили спільно очільники з мерії та в Асоціації перевізників. Головне, аби пасажир сфотографував водія-порушника та надіслав знимку у контролюючі органи.

“Коли перехожий йде і бачить, що водій курить за кермом або користується мобілкою під час керування, просимо фотки, де би було зафіксоване обличчя водія, час і номер маршруту, краще ще було б мати номер транспортного засобу”, - каже заступник начальника міського управління транспорту Андрій Білоус.

Досвід показує, що пасажири не вельми переймаються цигарковим димом у салоні.

“Стосовно скарг паління, то, на жаль, до нас поступає дуже мало, бо люди звертають увагу на інші речі: про пільгове перевезення, зупинка не у встановленому місці, порушення графіків руху. На жаль, на цей аспект люди поки що мало звертають увагу”, - сказав начальник міського управління транспорту Микола Жук.

Загалом більшість водіїв поводяться чемно. Обов’язки та права свої вивчили досконало.

“Курити, заглядати за дівчатами - все заборонено. Розмовляти під час руху. А самі курите. Я взагалі не курю”, - зізнається водій маршрутки Юрій.

У бригаді пана Юрія ніхто не палить. Попри те, інші водії цією звичкою зловживають. В управління транспорту навіть склали так званий “чорний список”. Нині там понад 200 автопорушників. Щоправда, як стверджує голова Асоціації перевізників - кожну скаргу вони розглядають ретельно. Бо з'явилось багато професійних писак, для яких написання скарги перетворилось у діагноз.

Акція щодо фотографування водіїв-курців триватиме безперервно. Тож якщо Ви побачили, що водій має намір закурити, зробіть йому зауваження. Якщо ж він не реагуватиме, то зробіть послугу. Сфотографуйте його та й надішліть в Управління транспорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук