Вперше за вихід з ЄС висловилася більшість британців – соціологія

СвітЛюбко Петренко, 24 листопада 20153370
Вперше за вихід з ЄС висловилася більшість британців – соціологія

Більша частина учасників соціологічного опитування, проведеного на замовлення британського видання The Independent дослідницькою компанією ORB International, вважають, що Велика Британія повинна вийти з Євросоюзу. Про це повідомило радіо Deutsche Welle.

Згідно з результатами дослідження, 52 відсотки британських респондентів висловилися проти членства в ЄС, 48 відсотків вважають, що країні варто залишатися в його складі. Під час попередніх опитувань громадської думки, які відбулися в червні, липні та вересні цього року членство Великої Британії в Євросоюзі підтримували 55 відсотків учасників опитування.

Нова тенденція намітилася в жовтні, коли ЗМІ активно стали висвітлювати міграційну кризу. Перевагу громадської думки на користь виходу з ЄС експерти пов'язують з тим, що опитування було проведено через кілька днів після терактів у Парижі, скоєних 13 листопада. Соціологи також відзначають, що серед наймолодших учасників опитування у віці від 18 до 24 років прихильників членства в Євросоюзі найбільше – 69 відсотків, у той час як серед респондентів старших за 65 років таких лише 38 відсотків. Найвищим рівнем підтримки Євросоюз користується серед громадян Шотландії – 60 відсотків висловилися за збереження Об’єднаним Королівством  нинішнього статусу, а найнижчим – в Східній Англії – там 43 відсотки не вважають за потрібне залишати ЄС.

Опитування проводилося серед 2000 громадян Великої Британії 17 і 18 листопада. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук