Впродовж тижня Червоний Хрест оцінить потреби і склад гуманітарної допомоги на сході України

Міжнародний комітет Червоного Хреста (ICRC) цього тижня оцінить потребу в гуманітарній допомозі українцям, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції (АТО).

Про це повідомив представник Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця Давроне Мухамадієв, передає російське агентство ИТАР-ТАСС.

«Максимум впродовж тижня, не більше, буде оцінена потреба в гуманітарній допомозі, потрібно діяти швидко, мова йде про життя людей. Нам відомо, що в зоні конфлікту у людей обмежений доступ до продовольства, до води, однак необхідний чіткий аналіз потреб», - зазначив Мухамадієв.

Він також перерахував організації, які задіяні в наданні гуманітарної допомоги на сході України – це Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародний комітет Червоного Хреста, Український і Російський Червоні Хрести.

Мухамадієв підкреслив, що Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця вже допомагає переселенцям поза зоною АТО, транспортує людей в безпечне місце.

Водночас, у коментарі «РБК-Україна», Мухамадієв заявив, що київські представники ICRC не знають про узгодження відправки гуманітарного конвою РФ в Україну.

Також у Червоному Хресті відзначили погіршення гуманітарної обстановки на сході України у зв’язку з чим вирішено активізувати діяльність з надання допомоги постраждалому населенню та направити додаткові групи співробітників до Маріуполя і Старобільська.

«Наше основне завдання – допомогти переселенцям і місцевому населенню Донбасу, надати медичну допомогу пораненим у всіх постраждалих районах. Ми діятимемо в суворій відповідності з принципами нейтральності , неупередженості та незалежності, які лежать в основі діяльності нашої організації», - йдеться у повідомленні ICRC на сторінці у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук