ВРП звільнила суддів з Києва і Одеси за важкі дисциплінарні проступки

ВРП звільнила 33 суддів, 30 з них – за роботу на окупованій Луганщині і одну за роботу в окупованому Криму

Вища рада правосуддя (ВРП) звільнила за рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії низку суддів за вчинення ними важкого дисциплінарного проступку.

На своєму засіданні в четвер, 23 березня, ВРП, зокрема, звільнила суддю Святошинського райсуду Києва Тетяну Кириленко. Вона 19 лютого 2014 року з порушенням законодавства арештувала учасника Євромайдану. Зокрема, судове засідання відбувалося у позаробочий час, а єдиною підставою для застосування такого запобіжного заходу суддя зазначила тяжкість злочину, який інкримінували підозрюваному, пояснила ВРП у своєму повідомленні.

Також ВРП звільнила суддю Малиновського райсуду Одеси Любов Жуган, котра порушила закон під час прийняття ухвали про забезпечення позову. Зокрема, суддя до початку розгляду справи фактично вирішила її по суті, що призвело до рейдерського захоплення господарського товариства на суму понад 7 млн грн, наголошується у повідомленні Вищої ради Правосуддя.

Також ВРП звільнила 30 суддів за діяльність на окупованих територіях Луганщини, та одну суддю за перехід на сторону окупаційної влади в анексованому Росією Криму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук