ВРУ тричі провалила голосування за антидискримінаційну поправку

СуспільствоЮлія Поліковська, 12 листопада 20152910
ВРУ тричі провалила голосування за антидискримінаційну поправку
Верховна Рада

Сьогодні, 12 листопада, Верховна Рада України не змогла внести антидискримінаційну поправку до Кодексу законів про працю. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Голова Верховної Ради ставив на голосування законопроект три рази, але необхідних 226 голосів так і не набралося, «за» було лише від 215 до 220 голосів.

Після цього Володимир Гройсман оголосив перерву на 15 хвилин.

Тим часом, кількість учасників акції, які під ВРУ вимагають прийняття андидискримінаційної норми для забезпечення Україною передумов для запровадження безвізового редиму з ЄС зросла до 100.

Як інформував ZAXID.NET, у вівторок, 10 листопада ВРУ проголосувала за усі законопроекти, які входять до так званого «безвізового пакету» - переліку законів прийняття яких вимагав від України Євросоюз для скасування віз. Однак депутати провалили голосування за антидискримінаційну поправку, яка стосувалась обмеження раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, віку, стану здоров’я, підозри чи наявності ВІЛ/ СНІД, сімейного стану, членства у професійній спілці, участі у страйку та інших обмежень під час працевлаштування.

Прийняти цю поправку Раду цього тижня Раду закликав президент України Петро Порошенко та вісім країн ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук