Я особисто буду відстоювати чесне ім’я хірурга Василя Савчина

БлогиАндрій Садовий , 30 липня 2016 4236 16
Андрій Садовий
Міський голова Львова

Я особисто і мої соратники ніколи не пробували «відбілювати» членів «Самопомочі» чи працівників міської ради, які порушили закон. Є факт злочину - відповідай по закону і жодні попередні заслуги не мають значення. Ми виключаємо з фракцій, ініціюємо відкликання мандатів, допомагаємо слідству у всіх випадках, коли є доведений факт порушення закону чи просто негідної поведінки.

У випадку з Василем Савчином цілком інша історія. І я особисто буду відстоювати чесне ім’я цього чоловіка, авторитетного опікового хірурга, який врятував десятки життів львів’ян і не тільки. Мова йде про очевидну спецоперацію. І цілком очевидно, що її жертвою пан Савчин став виключно через причетність до «Самопомочі». Адже за таким прецедентом в Україні можна посадити практично усіх лікарів.

Учора всі новинні ресурси писали про «корупціонера з «Самопомочі» і, на жаль, ніхто не поцікавився його версією подій. Я прошу почитати і лише тоді робити висновки.

Василь Савчин:

«Пацієнтка самостійно звернулася до мене з проханням виконати естетичну пластичну операцію якомога швидше, оскільки у неї запланована поїздка. Щоб допомогти пацієнтці, я перервав відпочинок, 26 липня виконав оперативне втручання після чого повернувся на відпочинок до сімʼї у Карпати.

28 липня увечері мені зателефонував чоловік пацієнтки із вимогою терміново приїхати оскільки стан пацієнтки погіршився і є болі у животі. Не розуміючи що могло спричинити погіршення, адже операція пройшла без ускладнень, будучи відповідальним за своїх пацієнтів, я залишив сімʼю у Карпатах, а сам виїхав до Львова.

Зранку, у пʼятницю 29.07.2016 р, я прийшов у відділ, побачив пацієнтку, яка без проблем прогулювалася по коридору відділення. На моє запитання «що сталося, що Вас турбує?» отримав відповідь, що у неї усе добре і вона хоче йти до дому. Я виконав перевʼязку, оглянув пацієнтку, переконався що з пацієнткою все гаразд, побажав їй всього доброго і збирався повернутися на відпочинок до сімʼї.

У момент, коли я вже був перевдягнутий і покидав лікарню передзвонив чоловік пацієнтки з проханням зайти у палату, оскільки він хоче особисто подякувати за проведене лікування.

Я повернувся, зайшов у палату, чоловік засунув мені у руки гроші і у цей момент зʼявилися правоохоронці.

Ось так мені подякували!»

P.S. Можна по-різному оцінювати те, як відбуваються відносини між лікарями і пацієнтами в українській медицині. Ані перші, ані другі не винні в тому, що держава не реформує цю галузь і вона у нас далі «безкоштовна». Але якщо такі операції це і є «наступ на корупцію», то це просто дим в очі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук