Янукович наказав місцевим керівникам звільняти бюрократів

13 грудня 20103152

Президент України віктор Янукович сьогодні, 13 грудня, під час засідання Ради регіонів закликав керівників місцевих органів влади «по-хорошому» скоротити бюрократичний апарат органів влади, які вони очолюють.

«Бюрократія з її консерватизмом, корумпованістю, з хижацьким ставленням до людей, стала об’єктом для перетворень. Чиновники сконцентровані лише на створенні нових контролюючих повноважень. Кількість чиновників та вартість їх утримання для платників податків постійно зростає. Рівень їхньої компетентності постійно знижується. І це прямо впливає на швидкість проведення реформ, як це було у випадку з прийняттям податкового кодексу», - зауважив В.Янукович, - повідомляє УНІАН.

Президент України Віктор Янукович заявляє, що найближчим часом розпочнеться другий етап адміністративної реформи, який полягатиме в оптимізації місцевих органів влади.

Про це глава держави заявив у своєму виступі на засіданні Ради регіонів, яке проходить зараз у Києві.

При цьому Президент наголосив, що бере під свій особистий контроль процес реалізації адмінреформи і вимагає особистої відповідальності за її проведення усіх керівників.

Він також повідомив, що впродовж останніх п’яти років кількість чиновників в Україні зросла на близько 30 тисяч.

Нагадаємо, 9 грудня Президент України Віктор Янукович підписав указ про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади.

Зокрема, в процесі ліквідації і реорганізації Кабміну доручено забезпечити скорочення чисельності державних службовців не менше ніж на 30%, і вжити заходів зі скорочення штатної чисельності працівників секретаріату Кабміну не менше ніж на 50%.

Замість 112 органів центральної виконавчої влади створено 63. З них 16 міністерств, 28 служб, 12 агентств і 7 інспекцій.

Кількість членів Кабінету міністрів Президент скоротив з 26 до 17 осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук