Японія передала обласним лікарням Рівненщини та Волині сучасне обладнання

Японія передала обласним лікарням Рівненщини та Волині сучасне обладнання
фото Vежа
Раніше MOЗ надало запит на шість ендоскопічних систем та вісім цифрових рентгенівських систем для встановлення в обласних лікарнях України

Уряд Японії в рамках програми офіційної допомоги надав Україні шість сучасних ендоскопічних систем, які будуть доправлені в обласні клінічні лікарні. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

«Міністерство охорони здоров'я України підтвердило прибуття в Україну шести найсучасніших ендоскопічних систем в рамках грантової допомоги, наданої японським урядом для підтримки українських лікарень», – наголосили у прес-службі МОЗу.

Надання гранту було узгоджене в 2014 році між урядом Японії та урядом України як позапроектна грантова допомога в рамках програми Офіційної допомоги з метою розвитку (ОДР), що проводиться на глобальному рівні урядом Японії. Після ретельного аналізу потреб MOЗ надало запит на шість ендоскопічних систем та вісім цифрових рентгенівських систем для встановлення в обласних лікарнях.

Ендоскопічні системи отримали обласні клінічні лікарні Житомирської, Волинської, Київської, Рівненської, Чернігівської та Дніпропетровської областей.

Загальна вартість грантової допомоги, наданої Японією, становить 350 млн японських єн (близько 3 млн доларів США). Ця сума включає придбання медичного обладнання, а також відповідне пакування, страхування, інспекції, транспортування в Україну, митне оформлення, доставку в лікарні, монтаж, введення в експлуатацію та послуги з навчання персоналу.

Кошти Державного бюджету України до цього проекту не залучаються.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук