Яценюк - найневдаліший голова Верховної Ради в історії України

23 жовтня 20083300

Депутатська група "Народна Самооборона" стурбована процесами руйнування парламентаризму, які відбуваються в стінах Верховної Ради України. Про це йдеться у зверненні депутатської групи "Народна Самооборона" до всіх парламентських фракцій Верховної Ради України, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі НС.

"На превеликий жаль, провідником цих деструктивних дій став Арсеній Яценюк, політик, який за своїм нинішнім статусом мав би захищати парламентаризм та сприяти консолідації депутатського корпусу. Замість цього голова Верховної Ради України демонструє постійне брутальне нехтування регламентом Верховної Ради та усталеною процедурою ведення парламентських засідань.

Своїми маніпулятивними діями Арсеній Яценюк сприяв дезорганізації діяльності вищого законодавчого органу країни, що, в свою чергу, стало одним з елементів наростання політичного хаосу в Україні. В той же час "Народна Самооборона" усвідомлює, що така негідна для політика поведінка голови Верховної Ради пов'язана не лише з персональними властивостями Арсенія Яценюка, а і з політичним тиском, який чиниться на цього політика ззовні. Ставши інструментом по нищенню парламентаризму, Арсеній Яценюк виявився найневдалішим з усіх голів Верховної Ради України за всю історію українського парламентаризму", - зазначено у зверненні.

"У грудні 2007 року депутати "Народної Самооборони", виконуючи свої союзницькі зобов'язання, проголосували за обрання Арсенія Яценюка на посаду голови Верховної Ради. Проте красномовство, показова ерудиція та гламурний лоск нового спікера приховували непрофесіоналізм, зверхність, бундючність та самолюбування.

"Народна Самооборона" вважає за необхідне виправити якомога швидше ситуацію з метою відновлення повноцінної діяльності українського парламенту.

Ще 17 вересня цього року Арсеній Яценюк написав заяву про складання обов'язків голови Верховної Ради України. На жаль, завдяки нечесній та маніпулятивній поведінці самого Арсенія Яценюка на пленарному засіданні Верховної Ради України, це питання досі не розглядалося, і питання ротації голови Верховної Ради так і не було внесено у порядок денний.

Депутатська група "Народна Самооборона" вважає за необхідне завершити процедуру усунення Арсенія Яценюка з посади голови Верховної Ради та закликає всіх депутатів, незалежно від фракційної приналежності, поставитися з усією серйозністю до необхідності відновлення життєдіяльності українського парламенту та доукомплектування його вищих керівних органів, а саме до обрання нового Голови Верховної Ради України.

Ми звертаємося до всіх депутатів зробити правильний вибір і обрати гідну цієї посади кандидатуру: досвідченого, авторитетного і самодостатнього політика, який зможе консолідувати всі парламентські фракції задля плідної та конструктивної роботи Верховної Ради України", - йдеться у заяві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук