Яценюк попросив керівників областей розібратися з примусовим об’єднанням громад

Прем'єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк закликав керівників обласних державних адміністрацій розібратися з випадками примусового об'єднання громад.

Про це він заявив на засіданні Ради регіонального розвитку за участі керівників ОДА в п'ятницю, 12 червня, повідомили у прес-службі «Народного фронту».

Яценюк наголосив, що за законом об'єднання територіальних громад має відбуватися виключно добровільно. Але відомі випадки, зокрема в Київській області, коли громади примушують до об'єднання.

«Виходить голова районної адміністрації чи заступник і каже: Все вже вирішено, ви зобов'язані тільки проголосувати, ніхто вас нічого питати не буде. Уряд написав затвердити перспективний план, а якщо не затвердите - грошей на наступний бюджетний рік не отримаєте», - сказав Яценюк.

Він доручив віце-прем'єр-міністру - міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадію Зубку провести роз'яснення з приводу того, що об'єднання громад може відбуватися виключно на добровільній основі.

Нагадаємо, у підтримку об'єднаних громад у бюджеті на 2016 рік будуть закладені ₴3,5 млрд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук