Яценюк просить Червоний Хрест посприяти в доставці «гуманітарки» в окуповані райони Донбасу

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк просить сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста для доставки української гуманітарної допомоги на Донбас через лінію зіткнення.

Під час зустрічі з президентом МКЧХ Петером Маурером у Києві в четвер Яценюк зазначив, що «уряд України зробив усе можливе: починаючи від постачання газу та електроенергії і закінчуючи наданням гуманітарної допомоги».

«Очолювані Росією терористи, наголосив Арсеній Яценюк, не пропускають українську гуманітарну допомогу через лінію зіткнення. Глава уряду звернувся до президента МКЧХ із проханням про підтримку зусиль уряду для подолання цієї проблеми», - повідомляє прес-служба уряду.

Прем'єр висловив стурбованість «діями Росії та очолюваних нею терористів на території України»: «Як і було очікувано, президент Путін та очолювані Росією терористи порушили Мінські домовленості».

Яценюк наголосив, що люди, які нині проживають на тимчасово не підконтрольних Україні територіях, стали заручниками бойовиків. «Наше спільне завдання - надати гуманітарну допомогу тим, хто живе в цих регіонах», - наголосив він, зазначивши, що покладається в цьому на підтримку Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Прем'єр-міністр також повідомив, що представить у Верховній Раді новий проект закону про державний бюджет на 2015 рік, в якому збільшено видатки для допомоги тимчасово переміщеним особам.

«Це гуманітарна катастрофа, спричинена російською агресією. Нам потрібна ваша допомога, в тому числі й фінансова. Адже ті, хто залишив своє постійне місце проживання, страждають, і уряд робить усе, що в його силах, аби підтримати цих людей», - сказав Яценюк.

Президент МКЧХ Петер Маурер перебуває з візитом в Україні 26-27 лютого для зустрічей із керівництвом країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук