Яценюк: Реформи - це відповідальність за країну, а не інструмент для політичних рейтингів

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк нагадав, що парламент, разом з урядом та президентом, повинен нести всю політичну відповідальність за проведення правильних, складних, але ефективних реформ в країні.

Про це він заявив на засіданні колегії Міністерства освіти та науки у п'ятницю, 3 липня, передає «Урядовий портал».

«Я поважаю український Парламент, тому що він вибраний волею народу України. Але я переконаний, що український Парламент повинен поважати країну», - зауважив прем’єр-міністр коментуючи ухвалений вчора закон про реструктуризацію валютних кредитів.

«Є ще багато «цікавих» ідей. Можна гривню прирівняти до долара. Можна по вартості кілограм сала прирівняти до кілограма золота. Можна ще пару цікавих реформ провести. Наприклад, всіх звільнити від податків, і ще щоб не ходили на роботу і щоб держава всіх утримувала. Аплодувати будуть перед місцевими виборами - не знаю, правда, хто і кому», - сказав він.

Як приклад Арсеній Яценюк навів досвід Грузії, а особливо те, як там працював парламент, уряд і президент при проведенні реформ.

«Дискусії, звичайно, були. Але все, що вносив уряд, голосувалося невідкладно», – сказав Яценюк і зауважив, що в Україні натомість проголосовані лише 30% урядових законопроектів, а 70% так і залишилися десь у кабінетах парламенту.

«Проте всі популістські речі, в особливості перед муніципальними виборами, приймаються на ура», - додав він.

Прем'єр-міністр сподівається, що всередині коаліції буде проведена серйозна розмова разом із президентом, всіма членами уряду, і проєвропейською коаліцією.

«Тоді спільно будемо проводити реформи, розуміючи, що це політична відповідальність за долю країни, а не рівень політичних рейтингів тієї чи іншої партії», - наголосив прем'єр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук