Єдину базу переселенців обіцяють запустити до кінця липня

Систему, яка має уніфікувати ефективний та оперативний облік даних про внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та сприяти задоволенню їхніх потреб, запустять в Україні вже до кінця липня. Про це заявив заступник міністра соцполітики Віталій Мущинін, повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

«Завдяки своїм технічним характеристикам система має вирішити проблему запобігання випадків одночасного подання ВПО заявок на допомогу в кількох районах або областях України», - сказав Віталій Мущинін.

За його словами, єдина інформаційна база є важливим інструментом і для ВПО і волонтерів, оскільки дає можливість переселенцям переглядати через власний електронний кабінет актуальні пропозиції щодо можливої допомоги від волонтерських організацій.

«Розгорнуті сервіси системи істотно поліпшують взаємодію ВПО, державних органів соціального захисту, недержавних громадських організацій, що займаються проблемами ВПО, і створюють умови для спрощення і прискорення процесів надання допомоги тим, хто її потребує найбільше», - зазначається у повідомленні.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук