ЄС створює нормативну базу для розвитку цифрової економіки

СвітРоман Ганкевич, 20 жовтня 20172260
ЄС розвиватиме цифрову економіку й відповідну нормативну базу

Розвиток цифрової економіки в Євросоюзі та використання її переваг потребують колективного рішення проблем, пов'язаних з переходом на цифрові технології, і перегляду систем регулювання. Про це сказано у постанові, ухваленій у четвер увечері, 19 жовтня, на засіданні Європейської ради (саміті ЄС).

У ній наголошується, що формування єдиного цифрового ринку ЄС у всіх його елементах до кінця 2018 р. залишається «важливим завданням». Незважаючи на досягнутий прогрес у створенні відповідної нормативної бази, багато ще належить зробити. Рада ЄС та Європарламент повинні до кінця цього року погодити законопроекти про геоблокування й аудіовізульні ЗМІ, а до кінця наступного року - пропозицію про вільне переміщення неперсональних даних і кодекс електронних комунікацій.

Єврорада наголосила на важливості внесення адекватних правил обміну потоками даних до торгових угод з третіми країнами без шкоди для законодавства ЄС. Насамперед, мають відбутися переговори між країнами ЄС про авторське право і навколо директиви про цифровий контент.

Кооперації між країнами ЄС також потребує створення належної інфраструктури цифрового ринку, зокрема, перехід на швидкісну систему зв'язку 5G на території всього Євросоюзу до 2020 р.

У постанові Євроради йдеться й про поглиблення координації країн ЄС у сфері кібербезпеки та боротьби проти кіберзлочинності й тероризму в Інтернеті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук