Єврокомісія виділила додатково €4 млн на гуманітарну допомогу жителям Донбасу

Єврокомісія виділила додатково €4 млн на гуманітарну допомогу жителям Донбасу
Єврокомісія у 2016 році виділила 26,4 млн євро на гуманітарну допомогу Донбасу

Європейська комісія виділила 4 млн євро додаткової негайної допомоги для гуманітарних потреб на сході України. Загальний обсяг гуманітарної допомоги, яку ЄС надав в 2016 році Україні, збільшився до 26,4 млн євро. Про це у понеділок, 12 грудня, повідомили у Представництві Євросоюзу в Україні.

«Гуманітарні аспекти кризи на сході України залишаються пріоритетним питанням нашої програми дій», – зазначив європейський комісар з гуманітарної допомоги та реагування на кризові ситуації Христос Стиліанідіс.

«Ці додаткові кошти допоможуть тисячам людей, які потребують термінової допомоги, гідно прожити холодні місяці року», – додав він.

Повідомляється, що підтримка з боку ЄС надаватиметься через партнерські гуманітарні організації, які надають гуманітарну допомогу найбільш незахищеним та найбільш постраждалим від конфлікту людям на сході України.

«Мова йде про продукти харчування, воді, надання притулку, психосоціальної підтримки та іншої термінової допомоги, зокрема, вугілля для опалення. Особливий акцент буде зроблений на захисті населення, а також на необхідному доступі до медичних послуг, мобільним клінікам, життєво важливим медикаментів і спеціалізованому медичному обслуговуванню», – сказано в повідомленні.

За інформацією ЄС, через конфлікт на сході України в гуманітарної допомоги потребують понад 3,1 млн осіб. Від початку кризи в квітні 2014 року Євросоюз і його держави-члени ЄС надали 371 млн євро гуманітарної допомоги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук