<

Європа очікує, що Порошенко якнайшвидше підпише закон про переселенців

СуспільствоРоман Ганкевич, 17 листопада 20144290

Рада ЄС очікує від президента України Петра Порошенка якнайшвидшого підписання закону про внутрішньо переміщених осіб.

Про це в понеділок, 17 листопада, йдеться у висновках Ради Євросоюзу опублікованих на сайті Ради.

"Рада вітає прийняття Верховною Радою закону про внутрішньо переміщених осіб і очікує, що закон буде підписаний і реалізований в першочерговому порядку. Рада закликає українську владу вжити рішучих заходів, щоб адаптувати правові та адміністративні норми для спрощення доставки міжнародної (гуманітарної) допомоги", - наголошується в документі, .

Крім того, Рада ЄС закликала "всі сторони конфлікту поважати міжнародне гуманітарне право для захисту цивільного населення та інфраструктури під час бойових дій і полегшити роботу міжнародних гуманітарних організацій".

"Гуманітарні наслідки конфлікту для цивільного населення не повинні бути використані у військових або політичних цілях", - підкреслили в Євросоюзі. Також в документі зазначається, що допомога для цивільного населення повинна доставлятися "по відповідних каналах в координації з українськими властями".

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада України прийняла закон "Про внутрішньо переміщених осіб". Закон передбачає правові підстави визначення внутрішньо переміщених осіб, дає правові гарантії переселенцям на новому місці проживання, визначає порядок працевлаштування, виплати соціальних зобов'язань держави і надання допомоги тимчасово переміщеним особам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук