Європа знову сильно і предметно зацікавлена Україною, - Азаров
«Європа знову сильно і предметно зацікавлена Україною», – заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров, на засіданні Кабінету міністрів України 10 листопада, підбиваючи підсумки свого робочого візиту до Австрії.
Про це ZAXID.NET повідомили в Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ.
Азаров також зазначив: «У першу чергу європейські урядовці і бізнес вітають відновлення в нашій державі політичної стабільності і бачать прогнозованість дій влади. Україну знову сприймають як надійного партнера. Прагматичні європейці бачать, що нова економічна політика дає позитивні результати. Вони орієнтуються не на балачки і замовні публікації, а на факти і рейтинги України, які зростають».
За словами прем’єр-міністра, на сьомому засіданні Віденського економічного форуму, в роботі якого взяли участь приблизно 500 представників урядових структур і провідних компаній з 44 країн, стосовно України звучала така думка: європейські уряди й європейський бізнес знову побачили в нашій державі дуже перспективного партнера.
«Про зацікавленість свідчить хоча б ініціатива провести чергову робочу зустріч в рамках Віденського економічного форуму весною наступного року в Києві», – додав Азаров.
«І учасники Форуму на засіданні, і Федеральний канцлер Австрійської Республіки Вернер Файманн висловили підтримку українським ініціативам щодо спільної участі в створенні нових транспортних коридорів і модернізації тих, що існують. Зокрема, в Відні йшлося про спільну участь України і Австрії у будівництві автостради Чоп-Львів», – зазначив прем’єр-міністр.