Європарламент прийняв резолюцію щодо прав біженців

СвітЮлія Поліковська, 9 вересня 20151700
Європарламент прийняв резолюцію щодо прав біженців

Європарламент прийняв незаконодавчу резолюцію, в якій висловлюється стурбованість тим, що основні права біженців, які шукають притулку в ЄС, можуть бути порушені. Про це повідомляється на офіційному сайті Європарламенту.

«За основу своєї міграційної політики Євросоюз та його держави-члени повинні прийняти солідарність і повагу до фундаментальних прав мігрантів та шукачів притулку. Потрібно гарантувати основний мінімальний рівень життя, необхідний для дотримання громадянських, економічних, культурних та соціальних прав для найуразливіших та соціально незахищених верств населення», – йдеться у повідомленні.

Також зазначено, що країни ЄС повинні прийняти «енергійні і примусові заходи щодо запобігання подальших трагедій на морі».

Депутати, які прийняли резолюцію, закликають до створення ефективної та узгодженої системи надання притулку в Євросоюзі для справедливого розподілу біженців між вхідними в нього країнами. У резолюції також засуджуються заходи безпеки, прийняті на кордонах ЄС, де прикордонний контроль «іноді набуває форми стін з колючим дротом».

«Потрібно гарантувати основний мінімальний рівень життя, необхідний для дотримання громадянських, економічних, культурних і соціальних прав для найбільш вразливих та соціально незахищених верств населення», – йдеться в документі.

Повідомлялось, що цього року до Європи морем уже прибули 365 тис. біженців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук