Євросоюз стурбований змінами Порошенка в закон про прокуратуру

Європейський Союз стурбований змінами в закон «Про прокуратуру», які запропонував президент України Петро Порошенко, йдеться в заяві голови представництва ЄС в Україні Яна Томбінського.

Нагадаємо, Петро Порошенко пропонує Верховній Раді України позбавити генерального прокурора права призначати співробітників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури крім керівника, керівника підрозділу антикорупційної прокуратури та заступників.

«Я, однак, стурбований змінами, які пропонують внести в закон “Про прокуратуру” (4055), які загрожують незалежності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури через надання великої кількості дискреційної влади генеральному прокурору», – написав Томбінський у Facebook.

Він також зазначив, що Україні необхідно в 2016 році ввести ефективну систему декларування доходів, яка буде стосуватися всіх посадових осіб.

Комітет Верховної Ради України з питань євроінтеграції раніше рекомендував парламенту прийняти внесений президентом пакет законопроектів для лібералізації візового режиму з Європейським Союзом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук