Юрію Ковалю, щоб одужати потрібно 100 тисяч євро

Життя коштує дорого

Головні новини за 02 грудняНовини Львова, 2 грудня 2011, 22:07 1629 0

Хлопцеві 23 і зовсім раптово він дізнався, що має пухлину і рак крові. Лікування в Астрії вже почали і на це витратили усі гроші. Щоб продовжити терапію, а згодом зробити трансплантацію родина Юрія за допомогою звертається за допомогою.

Нашу знімальну групу Юрій зустрічає в медичній масці. Австрійські лікарі заборонили йому контактувати зі сторонніми, щоб не підчепити якоїсь інфекції. Адже в нього лейкемія. У вересні хлопець відчув сильний біль в грудях. Тоді лікарі виявили ще й велику пухлину.

Гроші на перший етап хімії допомогли зібрати родичі. Зараз Юрій повернувся до України. Адже постійне перебування в австрійській клініці надто дороге.

За тиждень Юрій знову їде до Австрії на другу хіміотерапію. Коли все буде добре, лікарі зроблять трансплантацію кісткового мозку. Правда, грошей на це ще не зібрали. А треба 100 тисяч євро. Щоб врятувати сина батьки збираються продати будинок. І сподіваються, що чимось допоможуть студенти, які разом з Юрком вчаться у Політехніці.

А Юрко закінчує шостий курс факультету будівництва автомобільних доріг.

Останніх 3 місяці родина Юрія Коваля ні про що інше не думає, як про одужання хлопця. Допомогти просять усіх, хто тільки почує.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук